Ultimate Table Field (1.0.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Add
bg: Добави

en: Text
bg: Текст

en: Blue
bg: Син
