Ultimate Table Field (1.0.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Add
eu: Gehitu

en: Text
eu: Testua

en: Blue
eu: Urdina

en: Data
eu: Datu

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Field types
eu: Eremu motak
