Ultimate Table Field (1.0.3) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Type
ur: قِسم

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Summary
ur: خلاصہ

en: Update
ur: تجدید

en: Add
ur: شامل کریں

en: Text
ur: متن
