Ultimenu (3.0.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Development
am: ልማት

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Block
am: ጥምር

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: Themes
am: ገጽታዎች
