Ultimenu (3.0.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Administration
gl: Administración

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Top
gl: Superior

en: Menu
gl: Menú

en: Block
gl: Bloque

en: Bottom
gl: Botón

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Themes
gl: Temas

en: themes
gl: temas
