Ultimenu (3.0.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Development
km: ការ​អភិវឌ្ឍ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Top
km: កំពូល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Block
km: ប្លុក

en: Bottom
km: បាត

en: Themes
km: ស្បែក
