Ultimenu (3.0.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Development
vi: Phát triển

en: Administration
vi: Quản lý

en: - None -
vi: - Không -

en: Top
vi: Đầu

en: Block
vi: Khối

en: Bottom
vi: Cuối

en: Tools
vi: Các công cụ

en: Themes
vi: Sắc thái
