Ultimenu (3.0.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Administration
af: Administrasie

en: - None -
af: - Geen -

en: Block
af: Blok

en: Themes
af: Temas

en: themes
af: temas
