Ultimenu (3.0.1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Development
hr: Razvoj

en: Administration
hr: Administracija

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Menu
hr: Izbornik

en: Block
hr: Blok

en: Bottom
hr: Dno

en: Tools
hr: Alati

en: Themes
hr: Predlošci
