Ultimenu (3.0.3) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Development
fa: توسعه

en: Administration
fa: مدیریت

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Top
fa: بالا

en: Block
fa: قالبک

en: Bottom
fa: پایین

en: Tools
fa: ابزارها

en: Themes
fa: پوسته‌ها
