Ultimenu (3.0.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Development
ast: Desendolcu

en: Administration
ast: Alministración

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Top
ast: Cimeru

en: theme
ast: tema

en: Block
ast: Bloque

en: Bottom
ast: Abaxo
