Ultimenu (3.0.7) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Development
cs: Vývoj

en: Administration
cs: Administrace

en: - None -
cs: - Nic -

en: Top
cs: Nahoru

en: theme
cs: téma vzhledu

en: Block
cs: Blok

en: Bottom
cs: Dole

en: Tools
cs: Nástroje

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: blocks
cs: bloky
