Ultimenu (3.0.7) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Administration
et: Haldus

en: - None -
et: - Puudub -

en: Top
et: Ülesse

en: theme
et: kujundus

en: Block
et: Plokk

en: Bottom
et: Alumine

en: Tools
et: Tööriistad

en: Themes
et: Teemad

en: blocks
et: plokid
