Ultimenu (3.0.7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Development
is: Þróun

en: Administration
is: Stjórnun

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Top
is: Toppur

en: theme
is: þema

en: Block
is: Blokk

en: Tools
is: Tól
