Ultimenu (3.0.1) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Administration
ur: تنظیم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Menu
ur: مینیو

en: Block
ur: بلاک
