Ultimenu (8.x-1.4) - en to no translation catalogue (5 entries)

en: Development
no: Utvikling

en: Administration
no: Administrasjon

en: - None -
no: - Ingen -

en: Block
no: Blokk

en: Tools
no: Verktøy
