Ultimenu (8.x-2.0-rc1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Development
ar: التطوير

en: Administration
ar: الإدارة

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Top
ar: الأعلى

en: Menu
ar: القائمة

en: Block
ar: الصندوق

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Tools
ar: الأدوات
