Ultimenu (8.x-2.0-rc1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Top
ka: ზედა

en: Menu
ka: მენიუ

en: Block
ka: ბლოკი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Tools
ka: ხელსაწყოები
