Ultimenu (8.x-2.10) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Development
kk: Дамыту

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Menu
kk: Мәзір

en: Block
kk: Блок

en: Themes
kk: Темалар
