Ultimenu (8.x-2.10) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Development
nn: Utvikling

en: Administration
nn: Administrasjon

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Block
nn: Blokk

en: Themes
nn: Utsjånadsmal
