Ultimenu (8.x-2.10) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Administration
pl: Administracja

en: - None -
pl: - Brak -

en: Top
pl: Góra strony

en: Block
pl: Blok

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Themes
pl: Skórki
