Ultimenu (8.x-2.11-rc1) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Top
eu: Goian

en: Menu
eu: Menua

en: Block
eu: Blokea

en: Bottom
eu: Behean

en: Tools
eu: Tresnak

en: Themes
eu: Temak

en: themes
eu: temak
