Ultimenu (8.x-2.11-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Development
it: Sviluppo

en: Administration
it: Amministrazione

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Top
it: In cima

en: Block
it: Blocco

en: Bottom
it: In fondo

en: Tools
it: Strumenti

en: Themes
it: Temi
