Ultimenu (8.x-2.11-rc1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Administration
lv: Administrēšana

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Top
lv: Augša

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Block
lv: Bloks

en: Bottom
lv: Apakša

en: Tools
lv: Rīki

en: Themes
lv: Tēmas
