Ultimenu (8.x-2.11) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Development
id: Pengembangan

en: Administration
id: Administrasi

en: - None -
id: - Tiada -

en: Top
id: Atas

en: Block
id: Blok

en: Bottom
id: Dasar

en: Tools
id: Alat

en: Themes
id: Tema
