Ultimenu (8.x-2.12) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Development
bg: Разработка

en: Administration
bg: Администриране

en: - None -
bg: - Не -

en: Top
bg: Връх

en: Menu
bg: Меню

en: Block
bg: Блокирай

en: Bottom
bg: Дъно

en: Themes
bg: Теми
