Ultimenu (8.x-2.12) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Administration
ps: پازوالنه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Block
ps: غونډ

en: Tools
ps: توكي

en: Themes
ps: ویینې
