Ultimenu (8.x-2.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Development
ug: پروگرامما تۈزۈش

en: - None -
ug: يوق

en: Top
ug: ئۈستى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Bottom
ug: ئاستى
