Ultimenu (8.x-2.4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Administration
mn: Удирдлага

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Top
mn: Дээд

en: Menu
mn: Цэс

en: Block
mn: Хавтан

en: Bottom
mn: Доод
