Ultimenu (8.x-2.5) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Top
bo: འགོ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས
