Ultimenu (8.x-2.5) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Development
es: Desarrollo

en: Administration
es: Administración

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Top
es: Superior

en: Menu
es: Menú

en: Block
es: Bloque

en: Bottom
es: Inferior

en: Tools
es: Herramientas
