Ultimenu (8.x-2.6) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Development
hy: Ծրագրավորում

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Top
hy: Վերև

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Block
hy: Բլոկ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Tools
hy: Գործիքներ
