Ultimenu (8.x-2.6) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Development
pt: Desenvolvimento

en: Administration
pt: Administração

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Top
pt: Topo

en: Block
pt: Bloco

en: Bottom
pt: Baixo

en: Tools
pt: Ferramentas
