Ultimenu (8.x-2.7) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Administration
el: Διαχείριση

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Top
el: Κορυφή

en: Menu
el: Μενού

en: Block
el: Μπλοκ

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Tools
el: Εργαλεία

en: Themes
el: Θεματικές παραλλαγές
