Ultimenu (8.x-2.7) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Menu
my: မီနူး

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Tools
my: ကိရိယာများ
