Ultimenu (8.x-2.7) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Administration
oc: Administracion

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Top
oc: Naut

en: Menu
oc: Menú

en: Block
oc: Blòt

en: Bottom
oc: Bas

en: Themes
oc: Tèmas
