Ultimenu (8.x-2.8) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Development
az: Develop

en: Administration
az: İdarəetmə

en: - None -
az: - heç nə -

en: Menu
az: Menyu

en: Block
az: Blok

en: Bottom
az: Aşağı

en: Tools
az: Alətlər

en: Themes
az: Mövzular
