Ultimenu (8.x-2.8) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Development
bn: উন্নয়ন

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Menu
bn: মেনু

en: Block
bn: ব্লক
