Ultimenu (8.x-2.8) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Administration
sq: Administrimi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Menu
sq: Menuja

en: Block
sq: Bllokuar

en: Themes
sq: Temat

en: themes
sq: temat
