Ultimenu (8.x-2.8) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Development
te: రూపకల్పన

en: Administration
te: పరిపాలన

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Top
te: పైన

en: Menu
te: మెనూ

en: Tools
te: పనిముట్లు

en: Themes
te: అలంకారాలు
