Ultimenu (8.x-2.9) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Administration
bs: Administracija

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Menu
bs: Meni

en: Block
bs: Blok

en: Tools
bs: Alati

en: Themes
bs: Teme
