Ultimenu (8.x-2.9) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Administration
fi: Ylläpito

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Menu
fi: Valikko

en: Block
fi: Lohko

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Tools
fi: Työkalut

en: Themes
fi: Teemat
