Ultimenu (8.x-2.9) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Administration
lt: Administravimas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Top
lt: Viršus

en: Menu
lt: Meniu

en: Block
lt: Blokas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Themes
lt: Temos
