Ultimenu (8.x-2.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Administration
hi: प्रशासन

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Top
hi: ऊपर

en: Menu
hi: सूची

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Bottom
hi: तल

en: Tools
hi: उपकरण
