Umami Analytics (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Statistics
az: Statistika

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Role
az: Rollar

en: About
az: Haqqında
