Umami Analytics (1.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Pages
bs: Stranice

en: Statistics
bs: Statistika

en: Visibility
bs: Vidljivost

en: Roles
bs: Uloge

en: Role
bs: Uloga
