Umami Analytics (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Advanced settings
ku: ڕێکخستنە پێشکەوتووەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Visibility
ku: بینایی

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Role
ku: ڕۆل

en: About
ku: دەربارە
