Umami Analytics (1.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: About
my: အကြောင်း

en: Domains
my: ဒိုမိန်းလိပ်စာများ
