Umami Analytics (1.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Visibility
pl: Widoczność

en: Roles
pl: Role

en: Role
pl: Rola

en: About
pl: O stronie

en: Domains
pl: Domeny

en: Add tracking to specific pages
pl: Dodanie śledzenia dla określonych stron

en: Add tracking for specific roles
pl: Dodanie śledzenia dla określonych rang

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: W kolejnych liniach należy wskazać ścieżki do stron, których ma dotyczyć wybrane zawężenie wyświetlania. Znak '*' zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykładowo %blog oznacza stronę pod adresem blog a %blog-wildcard oznacza wszystkie strony z blogami użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Locally cache tracking code file
pl: Lokalne buforowanie pliku z kodem śledzącym

en: Locally cached tracking code file has been updated.
pl: Podręczna kopia kodu śledzącego została zaktualizowana.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
pl: Podręczna kopia kodu śledzącego została zapisana.

en: Tracking scope
pl: Zakres śledzenia

en: Every page except the listed pages
pl: Każda strona, z wyjątkiem wymienionych stron

en: The listed pages only
pl: Tylko wymienione strony

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
pl: Konfigurowanie zachowania śledzenia do uzyskania wglądu w ruch witryny i efektywność marketingową.

en: What are you tracking?
pl: Co śledzisz?

en: A single domain (default)
pl: Pojedyncza domena (domyślnie)

en: Domain: @domain
pl: Domena: @domain

en: Examples: @domains
pl: Przykłady: @domains

en: Add to the selected roles only
pl: Dodaj tylko do wybranych ról

en: Add to every role except the selected ones
pl: Dodaj do każdej roli poza wybranymi

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
pl: Jeśli żadna z ról nie jest wybrana, wszyscy użytkownicy będą śledzeni. Jeśli użytkownik ma jakiekolwiek role zaznaczone, to tylko ci użytkownicy będą śledzeni (lub wykluczeni, w zależności od ustawień powyżej).

en: A list of top-level domains is required if <em>Multiple top-level domains</em> has been selected.
pl: Lista domen najwyższego poziomu jest wymagana, gdy wybranych zostało <em>wiele domen najwyższego poziomu</em>.
