Umami Analytics (1.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: About
ta: பற்றி
